Długi wisiorek z celebrytką

Wisiorki xuping to modna biżuteria w atrakcyjnej cenie. Dostępna jest w dystrybucji online w wielu wzorach. Jeśli nie masz pojęcia, czym odbiega wisiorek od łańcuszka, a celebrytka od zawieszki, poniżej wyjaśniam, co jak nazywamy.

Mianem wisiorków można określić łańcuszki xuping z niewielką zawieszką. Taką zawieszką może być medalik, kamień ozdobny lub jakiś drobny ornament: koniczynka, kwiatek, litera, słońce, czy księżyc. Czasami mianem wisiorka określa się samą zawieszkę, w szczególności jeśli jest dość duża. Z łańcuszkiem połączona jest za pomocą niedużego oczka. Zasada jest taka, że można posiadać jeden łańcuszek i do niego dopasowywać zawieszki. Można nosić ich kilka albo jedną, w współzależności od kaprysu albo okazji. Z kolei nazwa celebrytka blueberry wzięła się od tego, że ten specyficzny typ biżuterii został wypromowany przez celebrytki i influencerki z całego świata. Sporo kobiet, które na co dzień wyznaczają trendy zaczęło nosić delikatny łańcuszek z wtopioną w gronie jego oczka niedużą ozdobą. Z zdarza się, że celebrytki stały się tak popularne, że zaczęły je nosić kobiety na całym świecie. Takie łańcuszki pasują do bardzo wielu stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i bardziej eleganckich. Istotą celebrytki jest skromność – to realnie delikatny łańcuszek, który przyciąga uwagę właśnie tym, że jest taki kruchy, minimalistyczny. Najbardziej popularym sposobem na noszenie łańcuszka w typie celebrytki jest zakładanie go przy samej szyi. Zazwyczaj powinien delikatnie opinać szyję, ale nie można także przesadzić z wysokością.
Musi leżeć wprost na barkach, niemniej jednak równocześnie opinać szyję. Wiele kobiet zakłada celebrytkę a do niej dobiera jeszcze jeden łańcuszek, który jest dłuższy. Warto dobrać je pod względem materiału, z którego został zrobiony. Jeśli dłuższy łańcuszek utworzony jest ze stali chirurgicznej, celebrytka także powinna być przynajmniej srebrna, aby wyglądały tożsamo. Zakładanie złota i srebra lub złota i stali chirurgicznej na szyję równocześnie nie jest raczej wskazane.

Źródło informacji: łańcuszki xuping.