Kasa z terminalem

Wprowadzone przepisy nakładają obowiązek stosowania rejestratorów dystrybucji na przedsiębiorców, którzy oferują swoje usługi, jak też towary klientom, którzy nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej. Ten przepis tyczy się również rolników ryczałtowych. Powinno się pamiętać o tym, że producenci oferują coraz to nowsze rozwiązania, które wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom klientów, a więc np przyszłościowe urządzenie tj. posnet pospay.

Jest to wielofunkcyjne urządzenie fiskalne, które pracuje w trybie on-line oraz jest mobilne, dlatego tak bardzo chętnie wybierane jest przez innowacyjnych przedsiębiorców, którzy stawiają na efektywność a także innowacyjność.
Urządzenia fiskalne z funkcją terminalu – dlaczego warto wybrać?
Głównie powinno się rozpocząć od tego, że w zgodzie ze zmianami ustawy dotyczącej podatku VAT od 2020 roku cały czas przybywa liczba branż, których przedstawiciele mają obowiązek używać urządzenia fiskalne pracujące w trybie online, a więc mające dzięki internetowi połączenie z centralnym repozytorium kas. Jest to część polityki uszczelnienia podatków. Co za tym idzie, przedsiębiorcy coraz częściej kupują urządzenia fiskalne pracujące w trybie online. Warto dodać jednak o tym, że dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii możemy dzisiaj kupić urządzenia, które nie tylko i wyłącznie pracują w trybie online, niemniej jednak łączą w sobie również dodatkowe funkcje. Odpowiednim przykładem takiego urządzenia jest terminal płatniczy kasa fiskalna. Jest to urządzenie fiskalne, które łączy w sobie funkcję trzech różnych urządzeń, a mianowicie kasy fiskalnej, terminalu płatniczego a także drukarki fiskalnej. Funkcje kasy fiskalnej pełni dzięki wbudowanemu modułowi sprzedażowemu. Taki moduł działa jak kasa fiskalna, a więc daje nam możliwość wystawienia paragonu, jak także dodania towaru, a wygenerowany paragon możemy klientowi przesłać np mailem. Jednak możemy także taki paragon wydrukować, ponieważ urządzenie pełni również funkcje drukarki fiskalnej, która może drukować z aplikacji zewnętrznych. A przy tym, kasa fiskalna on-line z terminalem to również obsługiwanie płatności bezgotówkowych, a zatem płatności wykonywanych za pomocą różnych rodzajów kart płatniczych a także za pomocą telefonu.

Sprawdź tutaj: terminal fiskalny.