Ogromny wybór lamp led

Oświetlenie ledowe już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Wielu z nas posiada przynajmniej w łazience żarówki ledowe. Jest to innowacyjna wiązka światła, która pozwala na posiadanie jednostajnej barwy.

Oświetlenie led z całą pewnością jest uważane za innowacyjne rozwiązanie przyszłości. Bardzo często to właśnie oświetlenie ledowe przoduje na półkach sklepowych całkowicie wypierając stare żarówki. Warto natomiast poznać wszystkie zalety a także wady tego oświetlenia, abyście mogli z niego bezpiecznie korzystać. Lampy led 20 w są ogólnie rzecz biorąc bezpieczne dla człowieka, natomiast niestety jest tutaj kilka wyjątków. Przede wszystkim warto mieć świadomość tego o trzech priorytetowych kategoriach oświetlenia, które różnią się od siebie barwą wiązki. Biała wiązka światła perfekcyjnie prezentuje się w pomieszczeniach nadając dla niego niebywale czystego, iście sterylnego wyglądu. Niestety ta wiązka jest szkodliwa dla oczu, szczególnie długofalowym stosowaniu. Białe oświetlenie ledowe nadaje się tylko i wyłącznie do łazienki albo kuchni, gdyż w tych pomieszczeniach spędzamy stosunkowo małą ilość czasu. W sypialni i w salonie, a szczególnie w pomieszczeniu biurowym o wiele lepiej sprawdzą się halogeny led 20w posiadające żółtą, naturalną wiązkę światła.
Halogen led 10 w o żółtej wiązce światła na nieszczęście nie daje tak czystego efektu, jak biała wiązka. Jest ona jednak o wiele zdrowsza dla naszego wzroku, dlatego warto ją montować w pomieszczeniach, w których spędzacie największą ilość czasu. W ostatnim czasie bardzo często na naszym rynku można spotkać oświetlenie ledowe mieszane. Te halogeny są mieszanką światła żółtego i białego, co daje możliwość na zyskanie zalet jednego i drugiego modelu. Tego typu halogeny idealnie sprawdzą się w salonie a także w sypialni. Do pomieszczeń biurowych, w których jednakże najbardziej wytężacie swój wzrok, z całą pewnością warto jednakże nadal postawić na oświetlenie posiadające żółtą wiązkę światła. Nie jest to może najbardziej estetyczne rozwiązanie, ale najlepsze dla waszego wzroku, a to jest wszak dla was bardzo istotne.
Polecamy: e14 żarówka 2w.