Skuteczna metoda leczenia zwyrodnienia stawów

Zastrzyki z kwasem hialuronowym bardzo często są wykorzystywane przez ortopedów. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia stawów kolanowych oraz doskonały sposób na przyśpieszenie regeneracji kolana albo biodra. Metoda ta daje najlepsze efekty, niemniej jednak niestety jest to dość kosztowna kuracja.

Nie każdy pacjent jest wstanie od ręki zapłacić za pełną kurację i na nieszczęście nie jest ona refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeżeli jednakże specjalista obowiązkowo zalecił wam zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego, to warto zebrać odpowiednią sumę na tą kurację. Przyjęcie pełnej serii zastrzyków z kwasem hialuronowym w ogromnym stopniu poprawi stan waszego zdrowia i dzięki nim będziecie mogli znów swobodnie się poruszać bez ciągłego, silnego bólu albo uczucia dyskomfortu. Na swoim zdrowiu nigdy nie powinniśmy oszczędzać swoich środków inwestycyjnych, dlatego warto zainwestować własne pieniądze w tą innowacyjną kurację. Na pewno nie będziecie żałowali żadnej przeznaczonej na nią złotówki, gdy odczujecie pierwsze pozytywne skutki jej użycia.
Kwasy hialuronowe – zastrzyki do kolana zarówno pod kątem dawki, jak i ilości są zawsze ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta. Trudno zatem jednoznacznie stwierdzić, jakie są średnie koszty przeprowadzenia tej terapii. Na 1-wszy spotkaniu z ortopedą dowiecie się jednakże wszystkich detali dotyczących przeprowadzenia terapii kwasem hialuronowym w waszym przypadku. Specjalista ustali nie tylko i wyłącznie ilość potrzebnych zastrzyków z kwasu hialuronowego, ale także ich dawkę. Jest to niezwykle istotne, gdyż to właśnie potrzebna dawka w każdym zastrzyku hialuronowym określa jego cenę. Kwas hialuronowy na stawy jest dość drogim preparatem, dlatego im większa dawka, tym drożej będziecie musieli zapłacić za każdy zastrzyk. Nie warto zatem przerażać się samą ilością zastrzyków, gdyż wszystko zależy od wyznaczonej przez specjalistę dawki. Możecie o wiele większą sumę zapłacić za kilka zastrzyków z dość znaczną dawką kwasu hialuronowego, niż za dziesięć zastrzyków ze znacznie mniejszą ilością preparatu. Na pierwszym spotkaniu ze specjalistą na pewno dowiecie się wszystkich detali związanych z przeprowadzeniem kuracji, a w szczególności z jej ceną.
Więcej informacji: regeneracja kolana.