Transport HDS – usługi

Zaawansowane prace budowlane coraz częściej wymagają użycia fachowych maszyn a także urządzeń. Pamiętajmy jednak o tym, ażeby wynajmować takie maszyny i urządzenia od specjalistycznych firm, które oferują tylko sprzęt bardzo wysokiej jakości, który posiada aktualne badania urzędu dozoru technicznego. Usługi dźwigowe to w głównej mierze żurawie samojezdne, które odróżniają się bardzo dużym udźwigiem, ponieważ zakres ich działania mieści się od 10 do 35 ton.

Takie dźwigi mogą być wykorzystywane między innymi przy załadunku wielkogabarytowych materiałów budowlanych, takich jak elementy konstrukcji stalowych oraz betonowych.
Kiedy zamówić dźwig?
Istnieje wiele sytuacji, w których potrzebne będą nam profesjonalne usługi realizowane za pomocą dźwigów. Dźwig Świnoujście przyda nam się między innymi przy montowaniu więźby dachowej, jak też układaniu stropów czy innych elementów konstrukcji dachowych. A dodatkowo, usługi dźwigami potrzebne są również w takich pracach jak budowa kładek, mostów czy wiaduktów drogowych. Są to więc prace związane z robotami drogowymi, które wymagają sprawnych technicznie dźwigów o dużym zasięgu. Firmy oferujące usługi dźwigowe mają w ofercie też usługi transportowe. Warto dodać, że takie usługi tożsamo jak dźwigowe muszą być wykonywane za pomocą przystosowanych do pracy budowlanych aut, a więc aut ciężarowych wyposażonych w specjalny wysięgnik. Transport HDS Goleniów to samochód ciężarowy o łącznej długości paki ładunkowej aż 9 m i ładowności 17 ton, co pozwala na załadunek w głównej mierze znacznej liczby materiałów budowlanych zastosowanych na budowę. A dodatkowo samochód przystosowany jest do załadunku wielkogabarytowych materiałów, dzięki posiadaniu wysięgnika HDS o długości aż 15 m. Dzięki takiemu pojazdowi można przewieźć na przykład elementy konstrukcji betonowych czy stalowych lub elementy przeznaczone do montażu hal magazynowych. Warto wspomnieć także o tym, że dźwigi wykorzystywane są również w branży reklamowej, ponieważ są potrzebne przy montowaniu dużych reklam zewnętrznych, np takich jak banery, które umieszcza się na specjalnych tablicach. Jak się więc okazuje, usługi dźwigowe i transportowe przydają się w rzeczywiście wielu sytuacjach.

Sprawdź również informacje na stronie: Układanie Więźby dachowe.